VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov IX

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Rezidentní bydlení na úrovni

Kaskády Barrandov IX jsou spojením originální architektury a dynamicky se rozvíjející lokality. Devátá etapa developerské společnosti FINEP cílí především na maximální pohodlí rezidentů, vynikající situování a bytový komfort. Kombinace, která vytváří příjemný domov pro všechny typy klientů.

Kaskády Barrandov IX

Projekt Kaskády Barrandov má za sebou poměrně dlouhou historii. Aktuální devátá etapa je tak zárukou kvalitního a ověřeného bydlení, jež přichází stále s něčím novým. V tomto případě vsadila společnost FINEP na projektanty Building, s.r.o. a na AHK Architekti, s.r.o. Spojení, které dalo vzniknout novému bytovému komplexu se 76 jednotkami.

I zde je velký důraz kladen především na novodobou podobu, a to jak z pohledu exteriéru, tedy architektury, tak se zaměřením i na ty nejmenší detaily v interiéru. Kaskády Barrandov IX jsou tak trochu ztělesněním vysněného bydlení spousty občanů, jež dávají přednost propracovanosti, preciznosti a originalitě.

Vyberte si byt v několikapodlažním objektu, kterému nechybí ani potřebné příslušenství a dostatečná podlahová plocha. Ty největší byty dosahují dispozic 4+kk a velikosti 107 m2. Investujte do vlastního obydlí zasazeného na dokonalém místě v Praze.

Barrandov je lokalitou číslo jedna

Voskovcova, Praha, 15200 Zobrazit na mapě

Kaskády Barrandov IX jsou vynikajícím projektem, jehož potenciál je umocněn samotným situováním. Stejnojmenná lokalita hlavního města Prahy je výzvou pro všechny nadšence snadno dostupných služeb, vynikající dopravní dostupnosti po okolí a hlavně klidu. Právě prostřednictvím tohoto projektu se přesvědčíte o tom, že i ve velkoměstě se dá žít ve spojení s překrásnou přírodou, což vám umožní třeba Prokopské údolí. Pražský Barrandov je neustále se rozvíjející částí Prahy, takže má potenciál patřičného vylepšování.

Spojení pražského Barrandova a projektu Kaskády Barrandov IX, to je nezaměnitelná kombinace, které lze jenom velice stěží cokoliv vytknout.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.barrandov-kaskady.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.barrandov-kaskady.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.