VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov IX

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Financování

Financování libovolného bytu v rámci projektu Kaskády Barrandov IX je velice snadné. Pokud si s ním nevíte rady, pak se na nás neváhejte obrátit. K dispozici jsou vám totiž profesionální realitní a hypotéční specialisté. Ti dokáží navrhnout klientovi ideální řešení na míru tak, že si bude moci dopřát svého vysněného obydlí, aniž by to výrazným způsobem zatížilo jeho rodinný rozpočet.

V rámci procesu financování budoucího bydlení vás bude čekat několik kroků, respektive podpisů smluvních podkladů. Na počátku všeho dostanete možnost rezervovat si byt ústně. Tato rezervace je platná tři dny. Pokud budete mít zájem o danou jednotku, následují tyto procesy.

  • Podpis rezervační smlouvy.
  • Podpis smlouvy o smlouvě budoucí, v níž budou konkretizovány platební podmínky a ostatní náležitosti.
  • Podpis kupní smlouvy.

Splátkový kalendář projektu Kaskády Barrandov IX

Financování bytu je velice jednoduché a souvisí s podpisy smluv uvedenými výše. Nejprve uhradíte rezervační poplatek ve výši 100 000 Kč po podpisu rezervační smlouvy. Tato částka je odečitatelná z celkové ceny nemovitosti, takže nic nepřeplatíte. Při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí jste povinni uhradit zálohu ve výši 20 % až 90 % z kupní ceny. Doplatek zbývající sumy po odečtu rezervačního poplatku přichází na řadu až po zaslání písemné výzvy k uzavření smlouvy o převodu vlastnictví jednotky. Poté se stáváte právoplatnými majiteli bytu.

Kontaktujte nás a spolupracujte s profesionály!

Projekty společnosti FINEP

Zobrazit byty ve všech projektech Finep
Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.