VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov IX

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Poznejte přednosti pražského Barrandova na vlastní kůži, a to prostřednictvím projektu Kaskády Barrandov IX. Právě tato lokalita se totiž může stát vaším domovem. A v tomto směru si troufneme říci, že vysněným, protože místo je protnuto vynikající dopravní dostupností a pestrou občanskou vybaveností.

Mít pohromadě vše, co potřebujete k životu je určitě dobré a příjemné. O tom není žádných pochyb. A právě Barrandov, respektive situování tohoto projektu vám to umožní v plném rozsahu. Pěšky nebo prostřednictvím dopravního prostředku se za chvilku dostanete ke školským a zdravotnickým zařízením, bankomatům, lékárně, obchodním domům s nejrůznějším sortimentem, na poštu a úřad. Opomíjeno pochopitelně není ani na příjemné věci, jakými jsou například restaurace, kavárny a bary. Tímto však výčet kladů pražského Barrandova teprve začíná.

img

Vynikající dopravní dostupnost

Pokud budete po Praze cestovat za prací, vzděláním nebo zábavou, určitě oceníte nedaleké tramvajové zastávky. Prostřednictvím těchto dopravních spojů se velice rychle a snadno dostanete kamkoliv v Praze. Jen pro příklad uvedeme, že na Václavské náměstí můžete dojet za 20 minut. Příjemná je i návaznost na hlavní silniční tahy ve městě.

Voskovcova, Praha, 15200 Zobrazit na mapě

Pražský Barrandov pro milovníky přírody a sportu

Když jsme zmínili, že v této lokalitě najdete vše pro spokojené a všestranné bydlení, tak je to pravda. Dokazuje to řada tamních zařízení sportovního charakteru, včetně aquaparku, cyklostezek a dalších míst. Jedním z takových je i přírodní park Prokopské údolí, kde si na své přijdou nejenom milovníci pohybu, ale i vyznavači klidu, odpočinku a nekonečné relaxace. Pražský Barrandov je zkrátka komplexním místem pro kohokoliv.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.