VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov IX

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Do projektu Kaskády Barrandov IX se musí každý potenciální rezident zamilovat hned na první pohled. Vždyť už jenom moderní architektura a celková podoba bytového domu jsou značnou výzvou i pro ty nejnáročnější. Sedm nadzemních podlaží je spjato s velice originálními exteriérovými prvky a použitými materiály.

Tohle všechno dávala dohromady developerská společnost FINEP ve spolupráci s AHK Architekti, s.r.o. a projektanty Building, s.r.o. V tomto případě byl kladen důraz na dokonalost, která se mimochodem promítá i do energetických nákladů. Dokazuje to energetická náročnost budovy třídy C.

icon
Dispoziční uspořádání 1+kk až 4+kk
icon
Balkony a garážová stání pod domem
icon
Podlahová plocha 29 – 107 m2
icon
Celkem 76 bytových jednotek

Rezidenční bydlení tohoto typu má bezpochyby své kouzlo, které na vás čeká především ve vnitřních, originálně a prakticky navržených bytech. Využití každého volného místa je zcela na místě. Nehledě na to, že součástí bytových jednotek jsou také praktické balkony s výhledem po okolí nebo garážová stání pod domem.

Užívejte si kvalitu ve spojení s nápaditostí

Všech 76 bytových jednotek je navrženo tak, aby se docílilo patřičné vzdušnosti interiéru, včetně dostatku venkovního světla. Prostřednictvím těch největší bytů s dispozicemi 4+kk a plochou 107 m2 mohou být uspokojeny potřeby větších rodin s dětmi.

V každém případě se můžete spolehnout na přínosnou variabilitu při výběru a zařizování bytu. Používány jsou pouze kvalitní a nadstandardní materiály, včetně samotného vybavení. S tím vším se mimo jiné pojí také tříletá záruka, což o mnohém vypovídá. Rezidenční projekt Kaskády Barrandov IX je pod taktovkou společnosti FINEP rozhodně sázkou na jistotu a vy můžete nyní získat kvalitní bydlení za skvělou cenu. Byty v osobním vlastnictvím jsou toho jasným důkazem.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.