VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov VI

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Financování

Bytové jednotky jsou v rámci projektu Kaskády Barrandov VI spojeny s velice jednoduchým modelem financování. Ten je mimo jiné spjat i s podpisem čtyř důležitých smluv. Nežli vás s nimi seznámíme, měli byste vědět o možnosti ústní rezervace. Ta vám nabízí tři dny na rozmyšlenou, zda o daný byt budete mít zájem či nikoliv. Pakliže ano, následuje podpis těchto smluv.


  • Rezervační smlouva
  • Smlouva a smlouvě budoucí kupní
  • Kupní smlouva

Splátkový kalendář Kaskády Barrandov VI

Vedle smluvních podkladů se musíte připravit také na hrazení jednotlivých poplatků. Ty jsou předem definovány dle podepsaných smluvních podkladů. Vy můžete v jejich případě ovlivnit pouze velice té či oné zálohy. Nejprve uhradíte poplatek 100 000 Kč po podpisu Rezervační smlouvy. Tato částka se samozřejmě započítává do celkové ceny bytu. Následuje záloha ve výši 20 – 90 % po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Nakonec zbývá ještě doplatit zbývající částku, která souvisí s podpisem Smlouvy o převodu vlastnictví jednotky.

Využijte individuální finanční a realitní poradenství

Společnost FINEP projekt Kaskády Barrandov VI pojímá opravdu komplexně, takže v případě potřeby můžete využít služeb finančních a realitních poradců. Ti vám mohou nabídnout individuální splátkové kalendáře, pomoci se zajištěním úvěry a přidruženými činnostmi.

Kontaktujte nás a spolupracujte s profesionály!

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.