VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov VI

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Pražský Barrandov je dlouhodobě vyhledávanou lokalitou pro trvalé bydlení. Tato oblast je spojena s řadou příjemných životních benefitů v podobě snadné dopravní dostupnosti, pestré občanské vybavenosti a možnostmi využití volnočasových aktivit.

Díky pravidelným linkám městské hromadné dopravy budete mít zbývající části Prahy doslova na dosah ruky. Například na Václavské náměstí se dopravíte za 20 minut a na Smíchovské nádraží za 12 minut. Tato relativně mladá čtvrť neustále vzkvétá, takže nabízí doslova plnohodnotné zázemí i pro ty nejnáročnější zájemce o komfortní bydlení se vším všudy.

img

Bohatá občanská vybavenost

V těsné blízkosti rezidenčního domu nalezte všechny nejběžnější služby. Mateřská a základní škola, bankomat, čerpací stanice, nákupní centrum, lékaře, lékárny, ale i stanici policie nebo velký výběr restauračních zařízení. To vše vám přináší pražský Barrandov jako na dlani.

Voskovcova, Praha, 15200 Zobrazit na mapě

Užívejte si sportu i relaxace

Každý, kdo žije v Praze či jiném velkém městě určitě touží nejenom po snadné dostupnosti všech potřebných služeb, ale také po přírodě a spoustě zeleni. Tento požadavek splňuje pražský Barrandov na výbornou. Dokazuje to například Prokopské údolí. V něm se můžete oddávat nejenom odpočinku a procházkám s rodinou, ale i pohybovým aktivitám. K těm mimo jiné slouží nedaleký sportovní areál, nejrůznější dětská hřiště nebo celoročně otevřený aquapark. Možností je více než dost.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.