VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov VI

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Developerský projekt Kaskády Barrandov VI cílí na zájemce, jež ocení kvalitně zpracovaný rezidenční objekt, nápadité uspořádání vnitřních prostor a dokonalé situování. Za tím vším je podepsána společnost FINEP, která například architektonickou stránku komplexu svěřila společnosti AHK ARCHITEKTI, s.r.o. Projektantem byla firma BUILDING, s.r.o.

Šestá etapa projektu je tvořena jedním několikapodlažním bytovým domem. Ten je spojen hlavně s moderní a svěží architekturou. Ta se pyšní řadou zajímavých prvků a dokonale ladí s okolními objekty. Uvnitř budovy se nachází celkem 66 bytových jednotek určených pro libovolné typy rezidentů.

icon
Dispozice bytů 1+kk až 4+kk
icon
Podzemní garážové stání
icon
66 bytových jednotek
icon
Balkony, lodžie nebo terasy

Ve prospěch projektu Kaskády Barrandov VI hovoří například energetická náročnost třídy C nebo možnost variabilního uspořádání vnitřních prostor. To vše získáte právě nyní.

Kvalitní výbava a hodně prostoru

Všech 66 bytových jednotek vyniká jednou základní věcí. Byty jsou navrženy tak, aby v maximální možné míře zajistily dostatek životního místa pro každého budoucího majitele. Efektivní uspořádání místností souvisí i s dispozicemi 1+kk až 4+kk.

Díky podlahové ploše od 29 m2 do 119 m2 si na své přijde opravdu každý, ať už to bude svobodný jedinec nebo rodina s dětmi. Součástí bytů je také podzemní garážové stání. Dopřávat si budete i vlastního venkovního prostoru. Ten je tvořen v závislosti na volbě konkrétního bytu buď lodžií, balkonem nebo terasou. Nastěhujte se do rezidenčního domu Kaskády Barrandov VI, kde si budete užívat novoty a moderního konceptu obydlí. Využijte výhodné investice do dlouhodobě prověřeného projektu splňujícího všechny standardy dnešní doby.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.