VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov VII

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Bydlení v moderním duchu

Pořiďte si nový byt, který je příslibem praktického rozvržení dispozic, nabízí dostatek vnitřního prostoru a je zárukou pohodlí. Investujte do sedmé etapy developerského projektu Kaskády Barrandov VII, v rámci něhož najdete bydlení na celý život.

Družstevní byty projektu Kaskády Barrandov VII

Společnost FINEP aktuálně nabízí další volné byty v již sedmé úspěšné etapě projektu Kaskády Barrandov. V tomto případě jde o cenově výhodné družstevní bydlení, jež si podmaní hlavně rezidenti zatížení na kvalitu výstavby, propracovanost i těch nejmenších detailů, včetně pestrého zázemí.

Celkem je k dispozici 85 bytových jednotek, které přináší prostor pro svobodné páry a rodiny s dětmi. Těšit se můžete nejenom na nižší provozní náklady, ale také na nadstandardní tříletou záruku, variabilitu interiéru, garážové stání pod domem a před domem, balkony, lodžie a terasy. To vše dělá ze stavebního díla s názvem Kaskády Barrandov VII opravdu unikátní projekt.

Volte rezidenční bydlení v architektonicky nadčasovém objektu, kde vám nebude chybět opravdu nic.

Nastěhujte se na pražský Barrandov

Voskovcova, Praha, 15200 Zobrazit na mapě

Dejte přednost modernímu bydlení ve spojení s ideální lokalitou pro dospělé i děti. Tou je pražský Barrandov nabízející vše, co k životu potřebujete. Tato relativně mladá čtvrť prochází neustálou modernizací a rozšiřováním.

Výsledkem toho je bohatá občanská vybavenost myslící na všechny potřeby lidí – školy a školky, nákupní centrum, čerpací stanice, bankomat, lékaři, restaurace a další. Pokud patříte k milovníkům klidu a soukromí, je situování projektu Kaskády Barrandov VII ideální volbou. V blízkosti totiž naleznete nejenom dostatek pohybového a sportovního vyžití, ale také přírodu. A to doslova malebnou. Je to Prokopské údolí, kam se můžete vydávat za nejrůznějšími cíli.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.barrandov-kaskady.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.barrandov-kaskady.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.