VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov VII

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Není nic příjemnějšího, než bydlení v dosahu přírody a důležitých životních potřeb. Přesně tohle vám nabízí pražský Barrandov, konkrétně lokalita projektu Kaskády Barrandov VII. Poklidná čtvrť se vším všudy, kde naleznete hlavně dostatek klidu, soukromí a potřebného bezpečí pro sebe i své děti.

Toto místo je jako stvořené pro život, jelikož disponuje velice pestrou občanskou vybaveností. V pěší dostupnosti naleznete obchody, nákupní centrum, poštu, bankomaty, základní školu, mateřskou školku, restaurace nebo veřejné instituce. V blízkosti rezidenčního objektu Kaskády Barrandov VII vám nebude chybět pravděpodobně nic, kvůli čemuž byste museli opouštět tuto lokalitu. I přesto je to možné, a to hodně snadno.

img

Vynikající dopravní dostupnost

Pražský Barrandov je doslova protnutý řadou zastávek městské hromadné dopravy, takže v tomto směru nebudete rozhodně strádat. Využít samozřejmě můžete i vlastní automobil. Díky blízkosti hlavních silniční tahů se dopravíte kamkoliv a velice rychle. Například na Smíchovské nádraží je to 12 minut a na Václavské náměstí 20 minut jízdy.

Voskovcova, Praha, 15200 Zobrazit na mapě

Sport a relaxace na pražském Barrandově

Lidé potřebují ke spokojenému životu nejenom pestré služby, ale také možnost odpočinku a vyžití. Tohle všechno můžete objevit kupříkladu v Prokopském údolí, kam si s rodinou vyrazíte na piknik, procházku a dáte přednost pohybovým aktivitám. O dostatek přírody a zeleně jistě nebudete mít nouzi. Jestliže dáváte zelenou sportu, využijte moderní sportovní areál nebo navštivte některé z místních hřišť, včetně těch dětských, kde je kladen velký důraz na bezpečnost. Milovníci vody naopak ocení celoročně otevřený aquapark. Na pražském Barrandově naleznete přímo ukázkový model moderního městského života, který vám nabídne od každého kousek.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.