VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov VII

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Kaskády Barrandov VII vznikly jako další úspěšné pokračování stejnojmenného bytového projektu realizovaného developerskou společností FINEP. Ta v tomto případě vsadila na dlouhodobě prověřenou jistotu a při budování stavebního díla spolupracovala s profesionálními subjekty. Projektantem je firma BUILDING, s.r.o. a o architekturu se postarali AHK ARCHITEKTI, s.r.o.

Výsledkem této práce je několikapodlažní objekt nabízející 85 družstevních bytů. V případě exteriérů je vsazeno na propracovaný vzhled s použitím nadčasových prvků. Nepřehlédnutou součástí jednotlivých bytů jsou balkony, terasy a lodžie zajišťující potenciálním rezidentům dostatek venkovního prostoru.

icon
85 družstevních bytů
icon
Parkování pod domem a před domem
icon
Podlahová plocha 26 – 103 m2
icon
Balkony, terasy a lodžie

Před domem se nachází místo pro parkování, na které mimochodem narazíte v podzemní části objektu. Ten podléhá energetické náročnosti budov třídy C.

Vybírejte z širokého portfolia dispozic

Kaskády Barrandov VII cílí na nejrůznější typy rezidentů, o čemž vypovídá také dispoziční uspořádání bytů 1+kk až 4+kk. Díky podlahové ploše 26 – 103 m2 si na své přijde doopravdy každý, ať už to budou svobodně žijící lidé, mladé páry nebo rodiny s dětmi.

Vnitřní interiéry jsou variabilní, takže pokud provedete včasnou rezervaci bytu, máte možnost své budoucí obydlí přizpůsobit vlastním potřebám. V tomto směru se vám dostane i nadstandardní tříleté záruky, která potěší bezpochyby každého. Vsaďte na družstevní byty projektu Kaskády Barrandov VII a spojte dokonalé bytové zázemí s vynikajícím situováním.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.