VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov VIII

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Komfort ve spojení s moderní architekturou

Osmá fáze projektu Kaskády Barrandov je zaměřena na družstevní byty. V tomto případě dochází ke spojení nadčasového exteriéru s prakticky řešeným interiérem. Kvalita bydlení na vysoké úrovni, kterou vám zprostředkuje jeden šestipodlažní objekt.

Kaskády Barrandov VIII – družstevní bydlení

Pokrok developerské společnosti FINEP je znát na každém detailu nově vybudovaného bytového komplexu. Šestipodlažní dům vznikl ve spojení s architekty z AHK Architekti, s.r.o. a projektantem Building, s.r.o. Právě tito odborníci se podepsali na špičkovém výsledku v podobě originální stavby s nadčasovým vzhledem a vším potřebným příslušenstvím.

Kaskády Barrandov VIII jsou fází projektu zaměřenou na ryze družstevní způsob bydlení. Vzniklo až 62 bytových jednotek, které svou útulností, praktickým rozvržením vnitřních prostor a nízkými provozními náklady osloví každého rezidenta. Styl, originalita a všestrannost. Tak lze charakterizovat osmou etapu.

Rezidenční projekt s propracovanou architekturou osloví libovolné zájemce o komfortní bydlení, což dokazují rozmanité dispozice i podlahové plochy až 119 m2. Variabilita interiéru, prodloužená záruka a garážové stání pod domem přispívají k vysokému životnímu standardu, který vám Kaskády Barrandov VIII rozhodně zajistí.

Praha Barrandov – dobrá pražská adresa

Voskovcova, Praha, 15200 Zobrazit na mapě

Lokalita budoucího bydlení hraje velice významnou roli. V případě projektu Kaskády Barrandov VIII je to sázka na jistotu. Pražský Barrandov je totiž moderní čtvrtí přinášející vše potřebné pro bezproblémový život se vším potřebným. Vývoj této lokality jde neustále kupředu, a proto se zvyšuje její celková atraktivita. Díky tomu máte záruku snadno dostupné občanské vybavenosti, dopravního spojení, ale také přírodních ploch vhodných pro relaxaci a pohybové aktivity. Vše na jednom místě v kombinaci s klidem a patřičným soukromím.

Využijte jedinečné nabídky bydlení na pražském Barrandově, který si velice rychle oblíbí i ti nejnáročnější rezidenti. Podlehněte kouzlu a unikátnosti čtvrti, v níž se nachází Kaskády Barrandov VIII. Bydlení se vším na dosah ruky.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.barrandov-kaskady.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.barrandov-kaskady.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.