VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov VIII

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Bydlení na tom správném místě, přesně tak by šlo charakterizovat situování projektu Kaskády Barrandov VIII. Pražský Barrandov je lokalitou s poměrně dlouhou tradicí. Ta za poslední desítky let prošla značným vývojem a v dnešní době ji lze označit za čtvrť s moderním městským životem.

Dobrá pražská adresa, která je vyhledávaná mnohými rezidenty, a to především pro vynikající občanskou vybavenost. Právě na tomto místě vám nebude chybět nic, co ke každodennímu žití potřebujete. Ať už půjde o obchodní domy, restaurace, školy a školky, lékárny a zdravotnická zařízení nebo čerpací stanice, bankomaty, kavárny a mnohé jiné. Všestrannost pražského Barrandova lze označit za výbornou, díky čemuž si jej zamiluje naprosto každý člověk.

img

Bezproblémová doprava do všech částí Prahy

Z pražského Barrandova můžete velice snadno cestovat po Praze. Dokazují to nedaleké tramvajové zastávky. Od projektu Kaskády Barrandov VIII jsou vzdáleny opravdu kousek a za 20 minut se můžete octnout na Václavském náměstí nebo na Smíchovském nádraží. Cesta tam zabere jen 17 minut jízdy.

Voskovcova, Praha, 15200 Zobrazit na mapě

Bohatý kulturní a sportovní život

Družstevní bydlení na pražském Barrandově vás neochudí opravdu o nic. Pokud jde o volnočasové aktivity, na své si přijdou všichni budoucí rezidenti. Prezentují to nejrůznější kluby a spolky. Věnovat se můžete i mnohým pohybovým aktivitám. Co takhle aquapark, sportovní areály nebo cyklostezky v okolí? Tohle všechno máte v podstatě na dosah. Situování projektu Kaskády Barrandov VIII nahrává také milovníkům přírody. I když budete žít ve velkoměstě s pestrými službami kolem sebe, můžete si vyrazit do oblasti plné zeleně. Důkazem toho je nedaleký přírodní park Prokopské údolí. V něm se lze věnovat nejenom relaxaci, ale také pohybovým aktivitám.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.