VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov VIII

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Kaskády Barrandov VIII jsou tvořeny pouze jedním bytovým komplexem, který se vyjímá svou nápaditou architekturou. Šestipodlažní dům v sobě ukrývá 62 dokonale rozvržených bytů. Jejich součástí jsou povětšinou balkony. Velký důraz je v tomto směru kladen na originalitu a prvky přispívající k vyššímu životnímu komfortu.

Objekt je vystavěn pod taktovkou developerské společnosti FINEP, to znamená, že se můžete spolehnout na kvalitní stavební materiály. Jejich použití vedlo k tomu, že budova se pyšní energetickou náročností třídy B. To znamená velice přijatelné provozní náklady.

icon
Dispozice 1+kk až 4+kk
icon
Garážové stání pod domem
icon
Podlahová plocha 28 – 119 m2
icon
Záruka 3 roky

Družstevní bydlení projektu Kaskády Barrandov VIII nabízí dispozice od 1+kk do 4+kk s podlahovou plochou 28 – 119 m2. To je zárukou pestrého výběru pro svobodné páry i početnější rodiny s dětmi. Pod architektonickou stránkou jsou podepsáni AHK Architekti, s.r.o., projektantem je společnost Building, s.r.o.

Vnitřní výbava a příslušenství

Projekt Kaskády Barrandov VIII je z pohledu zařizování jednotlivých bytů poměrně variabilní. Určitě se vám dostane kvalitního interiérového vybavení. Nápaditě řešené vnitřní prostory jsou spojeny s dostatkem světla, soukromím na vlastním balkoně a s prodlouženou zárukou až na tři roky.

Investujte do družstevního bydlení, které vám v rámci projektu Kaskády Barrandov VIII přinese maximální blahobyt. A to třeba i prostřednictvím garážového stání přímo pod domem. Vše, co potřebujete ke spokojenému žití najdete v jednom uceleném balíčku, jež tvoří šestipodlažní bytový komplex. Projekt Kaskády Barrandov VIII je bezpochyby zajímavou investicí a díky společnosti FINEP zárukou patřičné kvality.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.