VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Kaskády Barrandov XVII

Kaskády Barrandov

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Barrandov je skvělým místem pro život v moderním městském stylu. Nabízí bohatou občanskou vybavenost a rozvinutou dopravní infrastrukturu na jedné straně a zároveň poskytuje místa k relaxaci a odpočinku na straně druhé.

Při cestě z Barrandova do centra můžete využít několik možností dopravy. Nejčastěji se volí tramvaj, která vás za 12 minut doveze až k stanici metra Smíchovské nádraží. Další alternativou jsou autobusové linky, které vám poskytnou pohodlnou možnost dostat se na stanici metra B Zličín nebo metra C Kačerov. Díky přímému napojení na Pražský okruh můžete také rychle dojet na letiště Václava Havla za pouhých 15 minut.

img

Nové náměstí s veškerou občanskou vybaveností

Nové náměstí na Kaskádách Barrandov se brzy promění v živý a plnohodnotný prostor s bohatou nabídkou služeb. Klíčovým faktorem této pozitivní proměny bude rozsáhlé náměstí o ploše 6 500 m2, které se rovná velikosti pražského Tylova náměstí.

Kromě stávajících obchodů a služeb přibudou nové možnosti pro místní obyvatele, kteří zde najdou příjemná místa k posezení, nakupování, sportování a relaxaci. Mezi novými přírůstky budou restaurace s minipivovarem, kavárna, potraviny, drogerie, salon pro péči o vlasy a nehty, fitness centrum, školka, lékařská ordinace s lékárnou a další.

Voskovcova, Praha, 15200 Zobrazit na mapě

Spousta volnočasových aktivit na dosah

Na Barrandově budete žít plnohodnotný život, do něhož pochopitelně patří i nejrůznější pohybové aktivity, zábava a sport. Tohle všechno vám zprostředkují místní zařízení, spolky a sdružení. Ochuzovat se nemusíte o procházky v nedalekém Prokopském údolí, maminky s dětmi ocení bezpečná hřiště a čas budete trávit i v odpočinkových zónách této lokality. Možností je více než dost.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.